Aktuálně z Renocaru

Nové MINI John Cooper Works Clubman.

Nové MINI JCW Clubman disponuje nevídaným výkonem 306 koní.

Zažijte výkon

Nové MINI John Cooper Works Clubman již přijel na náš trh. Disponuje výkonem 306 koní, dechberoucím zrychlením z 0 na 100 km/h za 4,9 s a každému řidiči nabídne vzrušení ze skutečnýc emocí za volantem.

Jeho vysoký výkon nabízí neobyčejně vzrušující zážitky z jízdy a posouvá pocit z jízdy jako v motokáře na další úroveň čisté zábavy. Pohon všech kol ALL 4 zaručuje špičkovou trakci, která umožňuje neuvěřitelně rychlé reakce ve všech ročních obdobích a na všech typech silnic

Mimořádná kvalita

Díky propracovanému designu MINI John Cooper Works Clubman opravdu vyčnívá z davu! Jeho exkluzivitu zdůrazňují vysoce kvalitní materiály a prvotřídní zpracování. Díky novému barevnému provedení zelená Rebel Green se střechou a kryty vnějších zpětných zrcátek v červené barvě Chilli Red bude vaše MINI JCW Clubman na ulici nepřehlédnutelné. Image jedinečné kvality a sportovního stylu posilují speciálně pro řadu John Cooper Works navržené detaily, jako jsou pedály z nerezové oceli, exkluzivní design kol nebo sportovní výfuk.

Vylepšená převodovka

Modely John Cooper Works jsou vybaveny 8stupňovou automatickou převodovkou Steptronic s řadícími páčkami pod volantem. Ty umožňují intenzivní akceleraci s jemným odstupňováním rychlostních stupňů. Funkce start/stop šetří palivo, změnšuje hluk motoru a snižuje emise.

Sportovní sedadla

JCW modely ve svých osobitých interiérech kombinují prémiový komfort, funkčnost a estetiku. Všechna sportovní sedadla John Cooper Works mají integrované opěrky hlavy, výrazné boční vedení těla a čalounění v kombinaci kůže Dinamica a látky. 

Více informací

Kontaktujte nás:

Tel.: 548 141 599
E-mail: info@renocar.cz