Aktuálně z Renocaru

ONLINE PRODEJ vozidel BMW / MINI a BMW MOTORRAD

Pro Vaši i naši bezpečnost pokračujeme v prodeji nových i ojetých vozů a motocyklů formou ONLINE. Jak to celé funguje naleznete níže.

Bezpečný prodej vozidel
BMW / MINI a BMW Motorrad.

Vzhledem k aktuální situaci jsme přijali všechna bezpečnostní opatření, kterými chceme chránit Vás, naše zákazníky, ale také naše zaměstnance. Proto jsou Vám nadále všichni naši prodejci k dispozici ONLINE. K dispozici máte všechny modely nových vozů a také nejširší sortiment vozů Premium Selection nebo MINI Next.

Online prodej

 

S naším prodejním týmem se lze spojit prostřednictvím mobilních telefonních čísel či využít e-mailové komunikace. Můžete také vyplnit kontaktní formuláře na našich webových stránkách a my se s Vámi následně spojíme a nabídneme individuální možnosti řešení prodeje.

Postup je jednoduchý:

1) Vyberte si Váš vysněný vůz / motocykl na našem webu.

2) Vyplňte kontaktní formulář.

3) Na základě Vaší poptávky předáme požadavek prodejci, který pro Vás připraví individuální nabídku. Pochybujete-li o jakémkoliv prvku výbavy vozu / motocyklu, zmiňte to v poznámce a my pro Vás najdeme řešení.

4) Připravenou nabídku a další administrativní záležitosti s Vámi dořeší Váš prodejce bezkontaktně, prostřednictvím telefonu či emailu. A to vše na základě Vašich individuálních možností a požadavků.

5) Předání vozu / motocyklu proběhne dle Vašich preferencí.

6) Užívejte si radost z jízdy s novým vozem / motocyklem.

 

Kontaktujte nás

 

Jakékoliv další informace Vám rádi zodpovíme:

Tel.: 548 141 599
Email: info@renocar.cz