Aktuálně z Renocaru

Renocar - Vánoce 2022

Podpořte s námi Kojenecký ústav při Fakultní Thomayerově nemocnici a Kliniku dětské onkologie FN Brno.

 

Vážení zákazníci Renocaru,

rok se s rokem sešel a je tu opět čas Vánoc, čas radosti a pohody.
Pro nás je to ale také čas, kdy se snažíme pomáhat. Nejvíc to potřebují Ti nejmenší a nejzranitelnější. Proto se jako každý rok snažíme udělat něco pro děti, které zatím nemají v životě tolik štěstí jako ti ostatní. Pokud se rozhodnete k nám připojit, budeme z toho mít velkou radost.

V Praze jsme se rozhodli podpořit KOJENECKÝ ÚSTAV „DĚTSKÉ CENTRUM při Fakultní Thomayerově nemocnici“.

Seznam konkrétních věcí, které můžete dětem v kojeneckém ústavu nakoupit, naleznete ZDE. My je za Vás doplníme a doručíme adresátům.

Pokud Vám lépe vyhovuje poslat finanční dar, můžete tak udělat posláním daru do České národní banky na bankovní účet Dětského centra při FTN č.: 50008-36831041/0710, Variabilní symbol: 990, do poznámky dejte prosím Renocar.
Účet je vedený v CZK.   
 
V Brně jsme se rozhodli podpořit Kliniku dětské onkologie - FN BRNO, kde nutně potřebují EKG navigaci – je to v současné době již standardní metodou k určování polohy, zvýšení bezpečnosti a komfortu při zavádění centrální žilního katetru.

Finanční dary je možno poslat do Komerční banky na jejich bankovní účet: Číslo účtu: 133335621/0100 Variabilní symbol: 0021, do poznámky dejte prosím Renocar. Účet je vedený v CZK.

Více informací naleznete ZDE.

A protože chceme za Renocar pomáhat co nejvíce, rozhodli jsme se, že Vaše darované částky zdvojnásobíme.
 
Děkujeme, za Vaši pomoc.
Team Renocar