Aktuálně z Renocaru

Seznam akcí Renocar

Konec roku 2022 je za rohem.
Dovolte nám popřát Vám vše nejlepší do nového roku.

 

Poohlédněte se s námi na události, které jsme spolu tento rok zažili. Seznam akcí je dlouhý, ale věříme, že příští rok se jich bude plno opakovat a nové přibudou.

Fotografie z akcí přidáváme na naše sociální sítě.
Tak nás nezapomeňte sledovat, ať jste stále v obraze.

 

Nové sociální sítě
BMW Motorrad
Renocar

fb: Renocar BMW Motorrad
ig: renocarbmwmotorrad

 


BMW Renocar
 

fb: Renocar, a.s.
ig: renocar_a.s

 


MINI Renocar
 

fb: MINI Centrum Renocar
ig: renocarmini

Leden:

Začátek roku jsme odstartovali předáním dárků dětem do FN Brno a Kojeneckého ústavu ve Fakultní Thomayerově nemocnici, které jsme společně s Vámi sbírali po celý prosinec.

V BMW Renocar Brno - Česká jsme pro Vás zprovoznili novou relaxační zónu, kde můžete pohodlně strávit dobu servisu Vašeho vozu.

V BMW Renocar Praha - Čestlice a BMW Renocar Brno - Slatina jsme pro Vás zrekonstruovali Isetta Bar. V nové samoobslužné kavárně si můžete vychutnat výbornou kávu nebo čaj v novém příjemném prostředí.

Březen:

V sobotu 19. 3. jsme spolu odstartovali motosezónu 2022. Krásné počasí, skvělé jídlo, hudba, ale také bohatý doprovodný program, který jsme si opravdu užili.

V Praze i v Brně jste mohli otestovat jízní vlastnosti novinky tohoto roku, kterou je BMW řady 2 Active Tourer, na naší Roadshow.

Představili jsme Vám nové první čistě elektrické gran coupé BMW i4 - Auto roku 2021/22 v České Republice.

Duben:

Sešli jsme se spolu na BMW Motorrad Roadshow ve Sněžné, která nám začala zasněženým úterkem. To nás ale nezastavilo a další dny jsme si parádně užili.

Na našem M salonu v Brně - Slatině jsme spolu oslavili 50. let výročí založení divize BMW M, kde jste měli možnost zasoutěžit si o dárek, vyzkoušet jízdu na BMW simulátoru a co je nejdůležitější, prohlédnout svělé vozy a nasát úžasnou atmosféru.

Květen:

V krásném prostředí vinařství Lahofer jsme uspořádali Heritage Roadshow s R18, kde jste mohli vyzkoušet tyto klasické stroje.

Jako každý rok, tak i letos byl MINI Sraz s Renocarem. Tentokrát to byl speciální sraz, kdy jste za námi přijeli na technický okruh do Vysokého Mýta. Za velkou pomocí MINI FAN Clubu pro Vás byl připravený závod.

Nebyl by to květen, kdyby nebyl EUROBIKE FEST. Akce byla pod záštitou BMW MOTORRAD ČR, ale jako partnera akce jste nás mohli navštívit u našeho stánku s motorkami.

Červen:

Letos jsme se opět vrátili na Polygon Brno, kde jste v rámci BMW M srazu mohli otestovat své dovednosti na kluzkém povrchu.

V BMW Renocar Brno - Slatina máme jedno z největších muzeí BMW v Evropě. Naše historické veterány ze sbírky pana Miloše Vránka staršího jste mohli zahlédnout i na Veteranfest Slavkov, kterého jsme se účastnili jako hlavní partneři.

BMW MOTORRAD DNY 2022 - Jedna z největších motorkářských akcí tohoto roku se konala v OREA Resort Devět Skal. Na této Roadshow jste mohli vyzkoušet jízdní vlastnosti motocyklů BMW na spanilé jízdě po Vysočině.

V kempu Peruc jsme se sešli na 11 srazu vozů MINI, pořádaný jedním z našich zaměstnanců a velkým fanouškem vozů MINI Martinem Bartoněm z MINI COOPER klub Louny. Martinovi děkujeme a věříme, že jste si akci pořádně užili.

Srpen:

V Albatross Golf Resortu ve Vysokém Újezdu u Prahy jsme pořádali 4. 8. BMW & Crestyl Renocar Golf Cup, ze kterého jste mohli postoupit do národního finále pořádané BMW ČR. Celý turnaj proběhl bez problémů a my jsme si tak mohli užít tento sportovní den.

V areálu Šiklův mlýn u Nového Města na Moravě jsme si spolu dali krásný Offroad na motorkách GS a nemohlo to být lepší. Teprve tam se zjistí, co motocykly BMW umí a jak na tom jsme my.

V sobotu 13. 8. jsme se všichni sešli na skvělé MOTO snídani v BMW Renocar
Brno - Slatina. Původně to měla být jen taková malá snídaně, ale potom Vás přijelo 260 a pěkně se to rozjelo. Jsme vážně rádi, že máme tolik příznivců, kteří se za námi vrací.

V srpnu se konal golfový turnaj D+D REAL Czech Masters v Albatross Golf Resortu ve Vsokém Újezdu u Prahy. Jako partner jsme pořadatelům turnaje zapůjčili naše vozy. Po celou dobu turnaje jsme tak ve třiceti vozech BMW přepravovali hráče a zástupce DP WORLD Tour.

Září:

V Brně jsme pro Vás uspořádali BMW Renocar Golf Cup Austerlitz, ze kterého jste mohli postoupit do národního finále pořádané BMW ČR. Počasí nám přálo a my jsme si tak mohli užít tento náročný sportovní den.

Motosezonu jsme spolu ukončili na auto-motodromu ve Vysokém Mýtě. Na technickém okruhu jste mohli vyzkoušet své dovednosti a po okolí Vysokého Mýta jste provětrali naše motocykly BMW.

Od 8. do 25. záři jste mohli zahlédnout naši flotilu 12 automobilů značek BMW a MINI na Mezinárodním hudebním festivalu Dvořákova Praha, kde jsme zajišťovali limousine servis hostům a partnerům akce.

BMW Renocar Brno - Česká oslavilo své 1. narozeniny a vy jste u toho byly s námi. Večer plný jídla, hudby a zábavy jsme si užili na plno a završili jej krájením dortu.
Po celou dobu jste měli plný přístup do mechanické dílny. Tak jste mohli nahlédnout, kde spravujeme Vaše vozy.

Říjen:

S obchodním řetězcem Coop jste mohli soutěžit o náš vůz MINI, který v Říjnu našel svého výherce. Výherce si vůz převzal a my mu přejeme spoustu šťastně ujetých kilometrů.

V Praze i v Brně jsme pro Vás přichystali flotilu vozů BMW M, které jste mohli v rámci naší BMW M Roadshow možnost vyzkoušet. Věříme, že jste tyto vozy pořádně provětrali a vyzkoušeli, co umí.

Jarní MINI sraz byl v trošku jiném duchu než vždy a nám prostě chyběla ta klasická vyjížďka. Přesně proto jsme se rozhodli udělat ještě jeden MINI sraz a tentokrát se spanilou jízdou po jížní Moravě, tentokrát s cílem ve Vinařství Gotberg.

Listopad:

Na novinku tohoto roku, kterou je BMW X7 jste měli možnost se podívat v našem BMW Museu v Brně a v Praze Kongresovém centru. Vůz jsme Vám slavnostně odhalili, představili a poté jste jej mohli prozkoumat. Celý večer doprovázela ochutnávka vína pana MUDr. Miloše Vránka.

V Arkády Pankrác Prag a Olympii Brno jsme uspořádali soutěž o MINI na víkend. Stačilo MINI najít, vyfotit se u něj, vložit fotku do soutěžního příspěvku a sbírat co nejvíce lajků. MINI tak našlo svého výherce a my věříme, že si spolu užijí víkend naplno.

Prosinec:

Představení nového čistě elektrického sedanu BMW i7. Doufáme, že jste si představení užili stejně jako my, prohlédli si tento nadčasový vůz, ochutnali něco dobrého z připraveného cateringu od Signature Catering a nahlédli do unikátního bytového showroomu Artistique.

Své služby pro Vás stále zkvalitňujeme a rozšiřujeme. Proto jsme se rozhodli 12. 12. 2022, odstartovat prodej vozů BMW Premium Selection a MINI NEXT v BMW Renocar Brno - Česká. Nyní tak máte možnost při servisu Vašeho vozu nahlédnout na nově vystavené kousky.