Aktuálně z Renocaru

THE 5

Nové BMW řady 5: Vaše nejlepší verze.

Nové BMW řady 5 je ztělesněním sportovního manažerského vozu. Už na první pohled přesvědčí jasně rozpoznatelnou stylovou sportovností, která je vyjádřena hlavně dynamickou siluetou a vytříbeným stylem designu. Čisté plochy a jednoznačné kontury propůjčují elegantnímu exteriéru moderní a technicistní výraz.

 

Design BMW řady 5

Sportovnost a sebevědomý postoj BMW řady 5 Sedan posunuté na novou úroveň vytváří kromě jiného pro BMW typické proporce v podobě kombinace dlouhého rozvoru, protažené kapoty a plynule se svažující linie střechy. Precizní kontury tvoří s jednoduchými liniemi a redukovanými povrchy fascinující kontrast, který ohromí moderně puristickým celkovým výrazem. Přední části dodávají dynamický a inovativní vzhled především BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a laserové světlomety BMW Laserlight. Světlomety jsou propojené s maskou do jednoho celku, který automobil opticky účinně rozšiřuje a dodává mu výraz nezaměnitelné elegance a nepřehlédnutelnosti. Tento dojem pokračuje i na zádi, kde zaujmou lichoběžníkové koncovky výfuku v zadním nárazníku. Výsledkem je stylový, a přitom sportovní celkový vzhled.

Technologie BMW řady 5

V rychlém pruhu na cestě do budoucnosti: špičkové asistenční systémy a prvky konektivity zajišťují maximální úroveň bezpečnosti a komfortu, zatímco inovativní funkce pro práci i zábavu fascinují a informují zároveň. Díky chytrým digitálním službám zůstanete po celou vaši jízdu nepřetržitě propojeni s Vaším vozem.

BMW 530e

Inovativní a hospodárný plug-in hybridní pohon BMW řady 5 Sedan.

Moderní atlet excelující v disciplíně udržitelnosti. Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan inspiruje kombinací výkonného zážehového motoru, vysokonapěťové baterie a elektromotoru s technologií BMW eDrive. Jejich zásluhou nabízí působivý výkon a současně i nižší spotřebu paliva a produkci emisí CO2. Asistent nabíjení a inteligentní řízení toků energií od BMW ConnectedDrive vám během nabíjení pomáhají a snižují spotřebu energie. Současně přináší řidiči tohoto hospodárného sedanu další přednosti služba propojeného nabíjení Connected Charging.

 

Fotogalerie

Video

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Petr Langr
Tel.: 548 141 599
E-mail: petr.langr@renocar.cz