Aktuálně z Renocaru

Novinky BMW MOTORRAD 2019

BMW Motorrad ti nabízí pro každou příležitost, každou jízdu a každý terén vhodný zážitek – a také vhodný motocykl. Od novinek přes inovace až k četným akcím: objev, co BMW Motorrad chystá na rok 2019.

V tomto roce nás čekají nejen nové modely, ale chystáme pro tebe i novinku v podobě různých akcí… Společně zahájíme motorkářskou sezonu a mnoho dalšího. Sleduj náš FB profil a budeš vědět všechno jako první.

 

Nové modely BOXER.

V roce 2019 nás čekají nové všechny modely řady R (modely R,RS,RT, GS). Všechny modely mají mnoho společného – pro všechny je typický masivní zátah nového pohonu, který tě kdykoli suverénně a s jistotou zrychlí ze zatáčky. A každý model je optimální pro své specifické použití: Adventure, Tour, Roadster a Sport. Teď můžeš začít.

 

Nová R 1250 GS.


Dokonalá kontrola v každé situaci, jak ve městě, tak na venkovské silnici a samozřejmě i v terénu, to je nová R 1250 GS. Motorka splňuje všechny požadavky. Je naprostý univerzál a díky technologii BMW ShiftCam v novém motoru Boxer ještě více rozšiřuje svůj horizont.

Pomocí BMW Motorrad Spezial a četných možností individualizace uděláš ze své BMW R 1250 GSdokonalého společníka pro svá příští dobrodružství.

Více informací

 

F 850 GS Adventure.


Toto cestovní enduro je jako stvořené pro skutečné objevitele. S F 850 GS Adventure jsi navzdory větru a dešti připraven do každého terénu a zažiješ dobrodružství světa v pohodlí: výškově nastavitelný čelní štít, robustní boční ochrana, komfortní sedadlo, ochranný rám motoru a nádrž na 23 litrů. To vše pro tvou jízdu světem.

Více informací

 

BMW S 1000 RR.


Každá součást nového motocyklu RR je potvrzením čelního místa. Pro sebe si nárokuje maximální výkonnost. Superbike je nyní se 152 kW (207 HP) ještě výkonnější – s maximálním točivým momentem 113 Nm při 11 000 ot/min. Díky nové technologii BMW ShiftCam dosahuje nyní v dolním a středním rozsahu otáček podstatně většího výkonu.

S pouhými 197 kilogramy pohotovostní hmotnosti, novým designem, novou ergonomií, novým motorem a spoustou nových vymožeností stanoví RR zcela nová měřítka.

Více informací

 

BMW Motorrad Spezial.

Udělej ze své motorky něco mimořádného. S BMW Motorrad Spezial si individuálně utvoříš svůj motocykl na vysoké úrovni kvality, již z výroby. Pro nové modely Boxer GS, RT a RS existují možnosti dokonale sladěné s motocykly: od dvou barevně odlišných balíčků frézovaných dílů přes dva designy kol Option 719, lakování, sedadla a sportovní tlumič výfuku HP nabízí BMW Motorrad Spezial ty nejušlechtilejší komponenty k tomu, jak si ze svého stroje uděláš skutečný motocykl. Hledáš něco pro svůj R nineT – ať Pure, Racer, Scrambler nebo Urban G/S? I ty zde najdeš pod Option 719 vzrušující lakování a mnoho kvalitních dílů pro individuální ráz svého motocyklu.

 

Tři roky jízdy bez starostí.

Prodloužená záruka na tvůj motocykl.

O bezstarostnosti nejen hovoříme, my ti ji také dáme: tvůj prodejce motocyklů BMW ti dá jeden rok záruky navíc ke 24 měsícům zákonné záruční lhůty. Pokud by se vyskytl nějaký problém, servisní partneři a mechanici společnosti BMW Motorrad se postarají o to, abys mohl co nejrychleji pokračovat v jízdě – to vše bezplatně a s platností kdekoli v zahraničí. Též pro všechny nové motocykly BMW modelového roku 2019.

Nyní s možností prodloužení záruky o další dva roky, na celkových 5 let tvé bezstarostné jízdy.

 

AKCE:

Rezervuj si čas na naše akce. Podrobnosti budeme přidávat postupně na web a náš FB profil BMW Motorrad Renocar.

13. 4. 2019 – Zahájení moto sezony s Renocarem

16 .- 17.4.2019 – Roadshow BMW Motorrad